Aktualności

DOM DEVELOPMENT S.A. Sponsorem Głównym Teatru Narodowego


Miło nam poinformować, że od końca listopada 2016 roku oraz przez cały rok 2017  działalność Teatru Narodowego jako Sponsor Główny wspiera DOM DEVELOPMENT S.A., lider warszawskiego rynku mieszkaniowego i wiodący deweloper w Polsce.Teatr Narodowy, działający od ponad 250 lat, jest czwartą pod względem starszeństwa sceną narodową Europy. Aktualnie w repertuarze mamy dwadzieścia siedem tytułów prezentowanych na trzech scenach; prowadzimy także cykle wykładów otwartych, organizujemy spotkania i lekcje teatralne. Przedstawienia Teatru Narodowego ogląda rocznie ok. 70 000 widzów. A w roku 2016 nasz Teatr odwiedziło 81 000 widzów.

DOM DEVELOPMENT S.A. jest wyłącznym branżowym Sponsorem Teatru Narodowego od końca listopada 2016 i przez cały rok 2017.


Najnowsza premiera Teatru to Garderobiany Ronalda Harwooda w reżyserii Adama Sajnuka – sceniczna opowieść o ulotności teatru, o osobistym i artystycznym spełnieniu – z Janem Englertem w roli Sira i Januszem Gajosem w roli garderobianego Normana (premiera w grudniu 2016).


W roku 2017 w przygotowaniu kolejne premiery. Już 11 lutego pierwsze przedstawienie Idioty wg Fiodora Dostojewskiego w reżyserii Pawła Miśkiewicza na scenie przy Wierzbowej im. Jerzego Grzegorzewskiego, a w maju 2017 roku na dużej scenie Teatru, w sali Bogusławskiego – Opowieść zimowa Shakespeare’a w inscenizacji Marcina Hycnara.

Korzystając z serwisu internetowego Teatru Narodowego wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Plik cookie możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj