Company

Główna księgowa

Jadwiga Wieczorek









Kierownik literacki

Tomasz Kubikowski


Kierownik muzyczny

Mirosław Jastrzębski
Zobacz


Reżyser

Piotr Cieplak
Zobacz

Samodzielne stanowiska

Anna Piechocka radczyni prawna

Joanna Maślik-Jędrzejak radczyni prawna

Halina Jezierska specjalistka, inspektorka BHP

Dział komunikacji i marketingu

Małgorzata Szum kierowniczka
Monika Mokrzycka-Pokora główna specjalistka ds. komunikacji i marketingu
Marzena Dąbrowska główna specjalistka ds. komunikacji
 

Dział promocji i organizacji widowni

Anna Pękala kierowniczka
Edyta Gościniewicz zastępczyni kierowniczki

zespół ds. promocji i marketingu
Katarzyna Hańć główna specjalistka ds. marketingu i projektów specjalnych
Hanna Szustak specjalistka ds. marketingu

zespół ds. organizacji widowni
Alicja Grela-Salman specjalistka ds. rezerwacji i sprzedaży biletów
Edyta Kilimon specjalistka ds. rezerwacji i sprzedaży biletów
Sara Paradzińska specjalistka ds. rezerwacji i sprzedaży biletów
Emilia Luiza Szuchniewicz specjalistka ds. rezerwacji i sprzedaży biletów
Wiesława Zawadzka specjalistka ds. rezerwacji i sprzedaży biletów

Dział literacki

Dorota Kowalkowska kierowniczka
Marcin Rochowski specjalista ds. biblioteki i wydawnictw
Karolina Rospondek specjalistka ds. wydawnictw
Agnieszka Leśniak specjalistka ds. archiwum artystycznego

Dział organizacji pracy artystycznej

Beata Polkowska kierowniczka
Ewelina Czarnocka główna specjalistka ds. organizacji pracy artystycznej

Inspicjenci i suflerzy

Adam Borkowski inspicjent
Katarzyna Kłosowska-Kobiałka inspicjentka
Krzysztof Kuszczyk inspicjent
Anna Leszczyńska suflerka
Magdalena Markowska suflerka

Dział impresariatu

Justyna Kciuk główna specjalistka ds. impresariatu

Sekretariat dyrekcji

Ewa Lisiecka sekretarka

Dział spraw osobowych

Renata Jarząbek kierowniczka
Lidia Klusek główna specjalistka
ds. osobowych

kancelaria i archiwum zakładowe
Piotr Bussold specjalista ds. kancelarii
Małgorzata Jankowska specjalistka
ds. kancelarii i archiwum zakładowego

Pion finansowo-księgowy

Anna Hanc zastępczyni głównej księgowej ds. planowania i finansów
Maria Kurowska
zastępczyni głównej księgowej ds. księgowości

dział księgowości
Angelika Jadacka specjalistka ds. księgowości
Joanna Barbarska starsza księgowa
Irena Jakubowska księgowa ds. księgowości materiałowej
Urszula Królik specjalistka ds. środków trwałych

dział planowania i finansów
Iwona Kotwica główna specjalistka
ds. rozliczeń finansowych
Małgorzata Rożek główna specjalistka
ds. płac
Katarzyna Jabłońska specjalistka ds. płac

Dział administracji

Tomasz Kruczkowski kierownik, IOD, administrator systemu teleinformatycznego
Łukasz Bartoń główny specjalista ds. teleinformatyki

zespół ds. konserwacji i remontów
Rafał Kośka główny specjalista ds. konserwacji i remontów
Robert Winiarski mistrz monter konserwator
Jerzy Kocyk rzemieślnik teatralny konserwator
Tomasz Rosa pracownik gospodarczy

zespół ds. administracji
Bożena Lewandowska specjalistka
ds. administracji
Renata Konik specjalistka
ds. administracji
Beata Barbarska
operatorka maszyn
i urządzeń pralniczych
Mariola Białobrzeg operatorka maszyn
i urządzeń pralniczych
Małgorzata Kowalska operatorka maszyn
i urządzeń pralniczych
Anna Kukulska pracownica gospodarcza, starsza porządkowa
Monika Ciecierska recepcjonistka
Marianna Gołębiewska recepcjonistka
Beata Kwiatkowska recepcjonistka
Wojciech Kupczyk recepcjonista
Marianna Smolarek recepcjonistka
Andrzej Wielądek recepcjonista

zespół ds. konserwacji instalacji urządzeń sanitarnych
Edward Kusy główny specjalista ds. zabezpieczenia instalacji i urządzeń sanitarnych
Dariusz Rędaszka starszy mistrz w zespole konserwacji instalacji urządzeń sanitarnych
Stanisław Kolenko monter urządzeń i instalacji sanitarnych
Stanisław Zienkowicz monter-konserwator instalacji i urządzeń sanitarnych

zespół ds. zabezpieczenia elektrycznego
i automatyki
Krzysztof Wielądek główny specjalista
ds. zabezpieczenia elektrycznego
Daniel Szustak starszy mistrz zespołu zabezpieczenia elektrycznego i automatyki
Sławomir Rybak mistrz zespołu elektryków
Roman Duda monter elektryk
Dariusz Kopania monter elektryk

Pion techniczny

Wojciech Wągrodzki główny specjalista
ds. obronnych, zarządzania kryzysowego i obrony cywilnej, pełnomocnik dyrektora ds. ochrony informacji niejawnych, inspektor bezpieczeństwa teleinformatycznego
Marta Poluszczyk główna specjalistka ds. obsługi technicznej i zamówień publicznych, pełnomocniczka dyrektora ds. kontroli zarządczej
Piotr Ruszkowski główny specjalista ds. prewencji przeciwpożarowej
Tomasz Jończyk główny specjalista ds. obsługi technicznej
Ewelina Jedlak specjalistka ds. obsługi technicznej
Wioleta Winiarczyk specjalistka ds. obsługi technicznej

Dział zaopatrzenia

Krzysztof Krupa kierownik
Hanna Gdak zastępczyni kierownika
Wojciech Kisiołek kierownik magazynu
Aneta Gaworska magazynierka
Iwona Malinowska specjalistka ds. zaopatrzenia

kierowcy
Marek Gdak kierowca
Jacek Mainhart kierowca
Leszek Olko kierowca

Zespół obsługi scenicznej

Jacek Wiśniewski główny specjalista ds. obsługi scenicznej

charakteryzatorki

Joanna Konarska starsza mistrzyni charakteryzatorka
Dorota Tomaszewska-Sibilska mistrzyni charakteryzatorka
Katarzyna Roguska rzemieślniczka teatralna – charakteryzatorka
Sara Roksana Szulim rzemieślniczka teatralna – charakteryzatorka
Magdalena Szymańska-Kowalewicz rzemieślniczka teatralna – charakteryzatorka
Eleonora Wojtulewicz rzemieślniczka teatralna – charakteryzatorka perukarka
Beata Mrozek rzemieślniczka teatralna – charakteryzatorka perukarka

garderobiane i garderobiani
Agnieszka Piesio starsza mistrzyni
garderobiana
Małgorzata Haduch-Musoelianc
rzemieślniczka teatralna – garderobiana
Małgorzata Kubica rzemieślniczka teatralna – garderobiana
Agata Pawłowicz rzemieślniczka teatralna – garderobiana
Aneta Rokicka rzemieślniczka teatralna – garderobiana
Natalia Rosińska rzemieślniczka teatralna – garderobiana
Ewa Sasin rzemieślniczka teatralna – garderobiana
Aneta Śmigielska rzemieślniczka teatralna – garderobiana

rekwizytorzy
Jacek Czuba starszy mistrz rekwizytor
Marcin Komorski mistrz rekwizytor
Wiesław Korneluk mistrz rekwizytor
Tomasz Zawadzki mistrz rekwizytor
Maciej Łukaszek rzemieślnik teatralny – rekwizytor
Dariusz Osiadacz rzemieślnik teatralny – rekwizytor
Leszek Paluch rzemieślnik teatralny – rekwizytor

montażyści i tapicerzy sceny
Krzysztof Nowicki starszy mistrz montażysta dekoracji
Robert Koseski starszy mistrz montażysta dekoracji
Wojciech Wawer starszy mistrz montażysta dekoracji
Piotr Żarnowiecki mistrz montażysta dekoracji
Adrian Gaworski mistrz montażysta dekoracji
Paweł Bałda rzemieślnik teatralny – montażysta dekoracji
Wiesław Grajda rzemieślnik teatralny – montażysta dekoracji
Patryk Koch rzemieślnik teatralny – montażysta dekoracji
Waldemar Kowalski rzemieślnik teatralny – montażysta dekoracji
Paweł Leśniewski rzemieślnik teatralny – montażysta dekoracji
Michał Mainhart rzemieślnik teatralny – montażysta dekoracji
Wojciech Mantewka rzemieślnik teatralny – montażysta dekoracji
Piotr Martyniak rzemieślnik teatralny – montażysta dekoracji
Stefan Michalski rzemieślnik teatralny – montażysta dekoracji
Krzysztof Nowicki rzemieślnik teatralny – montażysta dekoracji
Mateusz Rosa rzemieślnik teatralny – montażysta dekoracji
Michał Suska rzemieślnik teatralny – montażysta dekoracji
Łukasz Szczotkarz rzemieślnik teatralny – montażysta dekoracji
Bartłomiej Szymański rzemieślnik teatralny – montażysta dekoracji
Zbigniew Tyliński
rzemieślnik teatralny – montażysta dekoracji
Sławomir Łoszewski starszy mistrz tapicer
Marek Burzyński mistrz tapicer

pomoce sceniczne
Marzena Iwaniuk pomoc sceniczna
Marzanna Młynarz pomoc sceniczna
Kinga Wiśniewska pomoc sceniczna

Zespół obsługi i konserwacji mechaniki scenicznej

Wojciech Hulewicz główny specjalista
ds. obsługi urządzeń scenicznych

operatorzy
Sławomir Rudaś starszy mistrz operator urządzeń scenicznych
Michał Kołtun mistrz operator urządzeń scenicznych
Artur Kosiorek operator urządzeń scenicznych

mechanicy
Marek Stępniewski starszy mistrz mechanik
Sławomir Śmigielski starszy mistrz mechanik
Włodzimierz Zbroja mistrz mechanik
Paweł Łukasiak monter mechanik urządzeń scenicznych

Zespół oświetlenia scenicznego

Zbigniew Szulim główny specjalista ds. oświetlenia scenicznego

realizatorzy światła
Bartłomiej Kaczalski starszy mistrz realizator światła
Łukasz Obuch-Woszczatyński starszy mistrz realizator światła
Dariusz Wieczorek starszy mistrz realizator światła
Kacper Bobylak realizator światła
Tomasz Dąbrowski realizator światła
Bartłomiej Frysztak realizator światła
Tomasz Księżak realizator światła
Cezary Kwiatkowski realizator światła
Krzysztof Łukasz Stefan realizator światła

Zespół nagłośnienia scenicznego

Mariusz Maszewski główny specjalista ds. nagłośnienia scenicznego

realizatorzy dźwięku
Maciej Rybicki starszy mistrz realizator dźwięku
Marek Wojtulanis starszy mistrz realizator dźwięku
Piotr Gos
realizator dźwięku
Marcin Kotwa realizator dźwięku

realizatorzy wideo i filmu
Mariusz Chałubek realizator wideo i filmu
Hubert Majewski realizator wideo i filmu
Marek Szymański realizator wideo i filmu / realizator dźwięku
Paweł Woźniak realizator wideo i filmu

Zespół pracowni dekoracji i kostiumów

Anita Trzaskowska kierowniczka techniczna

pracownia mechaniczno-ślusarska
Edmund Kwiatkowski kierownik pracowni
Dawid Kosiorek zastępca kierownika
Andrzej Gajewski starszy mistrz spawacz
Andrzej Niewiadomski starszy mistrz ślusarz
Zbigniew Ballner mistrz ślusarz-spawacz
Ryszard Sroka mistrz ślusarz-spawacz

pracownia modelatorsko-malarska
Jarosław Wyszyński kierownik pracowni
Kazimierz Kubacz zastępca kierownika
Małgorzata Bobylak mistrzyni modelatorka
Agnieszka Sapińska mistrzyni modelatorka
Iwona Śliwonik mistrzyni malarka
Kinga Nowicka specjalistka rzemiosł teatralnych – modelatorka

pracownia stolarska
Grzegorz Jończyk kierownik pracowni
Mariusz Fluks zastępca kierownika
Ryszard Caryk starszy mistrz stolarz
Krzysztof Madejak mistrz stolarz
Piotr Piwowarski
mistrz stolarz

pracownia tapicerska
Sylwester Bożym kierownik zespołu
Marcin Sobczyk mistrz tapicer

szewc teatralny
Adam Bogusz mistrz szewc

pracownia kostiumów damskich
Anna Urbańska kierowniczka pracowni
Joanna Grzelak zastępczyni kierowniczki pracowni, krojcza
Edyta Gadawska mistrzyni krawcowa
Katarzyna Jacyniewicz mistrzyni krawcowa
Mariola Kosim mistrzyni krawcowa
Jolanta Łukaszek mistrzyni krawcowa
Iwona Jarmużek rzemieślniczka teatralna krawcowa

pracownia kostiumów męskich
Sławomir Sęk kierownik pracowni
Elżbieta Osiadacz mistrzyni krawcowa
Grzegorz Tracz mistrz krawiec
Adam Klasiński rzemieślnik teatralny krawiec
Ludmiła Wielgolaska rzemieślniczka teatralna krawcowa

magazyn kostiumów, mebli i rekwizytów
Urszula Janek kierowniczka magazynów

Korzystając z serwisu internetowego Teatru Narodowego akceptujesz zasady Polityki prywatności oraz wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Plik cookie możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookie, kliknij tutaj