Aktualności

DOM DEVELOPMENT S.A. Sponsorem Głównym Teatru Narodowego


Od końca listopada 2016 roku oraz przez cały rok 2017  działalność Teatru Narodowego jako Sponsor Główny wspiera DOM DEVELOPMENT S.A., lider warszawskiego rynku mieszkaniowego i wiodący deweloper w Polsce.Teatr Narodowy, działający od ponad 250 lat, jest czwartą pod względem starszeństwa sceną narodową Europy. Aktualnie w repertuarze mamy dwadzieścia siedem tytułów prezentowanych na trzech scenach; prowadzimy także cykle wykładów otwartych, organizujemy spotkania i lekcje teatralne. Przedstawienia Teatru Narodowego ogląda rocznie ok. 70 000 widzów. A w roku 2016 nasz Teatr odwiedziło 81 000 widzów.

DOM DEVELOPMENT S.A. jest wyłącznym branżowym Sponsorem Teatru Narodowego od końca listopada 2016 i przez cały rok 2017.

W grudniu 2016 roku odbyła się premiera Garderobianego Ronalda Harwooda w reżyserii Adama Sajnuka – sceniczna opowieść o ulotności teatru, o osobistym i artystycznym spełnieniu – z Janem Englertem w roli Sira i Januszem Gajosem w roli garderobianego Normana.

W roku 2017 przygotowaliśmy kolejne premiery – Idiotę wg Fiodora Dostojewskiego w reżyserii Pawła Miśkiewicza, sceniczną opowieść o poszukiwaniu dobra w świecie naznaczonym perspektywą ostateczności (premiera w lutym 2017) oraz Opowieść zimową Shakespeare’a w inscenizacji Marcina Hycnara – wielkie teatralne przedsięwzięcie, w którym mocno wybrzmiały pytania o konsekwencje ludzkich czynów i możliwość przebaczenia (premiera w maju 2017).

Przed nami, w sezonie 2017/2018 kolejne premiery – już we wrześniu Twórcy obrazów Pera Olova Enquista w reżyserii Artura Urbańskiego z Anną Seniuk w roli szwedzkiej pisarki-noblistki Selmy Lagerlöf. Artur Tyszkiewicz pracuje nad dramatem Hanocha Levina Nikt (premiera w październiku 2017), a Piotr Cieplak nad przedstawieniem Elementarz wg scenariusza napisanego przez Barbarę Klicką i reżysera (premiera w grudniu 2017).

Korzystając z serwisu internetowego Teatru Narodowego wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Plik cookie możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj