Aktualności

Nowy Regulamin Teatru Narodowego dotyczący sprzedaży online

Uprzejmie informujemy, że z dniem 3 stycznia 2018 roku wchodzi w życie nowy Regulamin Teatru Narodowego dotyczący sprzedaży online.

Najważniejsza zmiana w Regulaminie Teatru Narodowego dotyczącym sprzedaży online w stosunku do tekstu poprzednio obowiązującego Regulaminu:

Zmianie ulega zasada naliczania prowizji od biletów sprzedawanych online. Do każdego biletu zakupionego online będzie doliczana prowizja z tytułu obsługi płatności przez internet, pobierana przez operatora płatności. O wysokości prowizji kupujący zostanie poinformowany w trakcie realizacji transakcji.

Pełny tekst Regulaminu dotyczącego sprzedaży online obowiązującego od dnia 3 stycznia 2018 roku, jak również pełne teksty poprzednio obowiązujących Regulaminów dotyczących sprzedaży online znajdują się na stronie internetowej Teatru Narodowego w zakładce „Repertuar” / „Sprzedaż i rezerwacja biletów” →.     

Korzystając z serwisu internetowego Teatru Narodowego wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Plik cookie możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj