Aktualności

„Dziady” – 26 kwietnia przedstawienie z audiodeskrypcją

25 i 26 kwietnia, o godz. 18:30 zapraszamy na Dziady  – arcydramat Adama Mickiewicza w poetyckiej inscenizacji litewskiego mistrza, Eimuntasa Nekrošiusa. 
26 kwietnia (o godz. 18:30) spektakl jest prezentowany z audiodeskrypcją.

Scena zbiorowa. Fot. Krzysztof Bieliński

„W olśniewających Dziadach Eimuntas Nekrošius zrywa z polską tradycją czytania arcydramatu Mickiewicza, szuka ukrytych znaczeń zapisanych w nim słów. Podszywa spektakl gorzką ironią, daje wybrzmieć śmiechowi, mnoży zagadki i pytania” – pisał o przedstawieniu Jacek Wakar w „Gazecie Prawnej”, w dodatku Kultura. Czytaj więcej →

Recenzje Dziadów

Strona spektaklu →


Na zdjęciu: scena zbiorowa w Dziadach w reż. Eimuntasa Nekrošiusa. Fot. Krzysztof BielińskiInformujemy, że bilety na miejsca objęte systemem audiodeskrypcji nie są dostępne w systemie sprzedaży online.

Dysponujemy ograniczoną liczbą sprzętu do odsłuchu audiodeskrypcji. Uprzejmie prosimy o zgłaszanie informacji o chęci skorzystania ze sprzętu w momencie zakupu biletów lub w czasie ich telefonicznej rezerwacji pod numerami telefonów: 22 69 20 604, 22 69 20 664 lub na adres e-mail: pomoc_bilety@narodowy.pl. Pozwoli nam to zadbać o odpowiednią organizację Państwa odwiedzin.

Korzystając z serwisu internetowego Teatru Narodowego wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Plik cookie możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj