Kontakt

Teatr Narodowy

Pl. Teatralny 3
00077 Warszawa
NIP: 525-20-59-426

Kancelaria

tel. 22 69 20 609
fax 22 69 20 741
e-mail: kancelaria@narodowy.pl

Telefoniczna rezerwacja biletów

pon.pt. w godz. 9.0019.00
sob. 11.0019.00
nd. 16.0019.00
tel. 22 69 20 604
22 69 20 664
fax 22 69 20 742

Dyrekcja

Krzysztof Torończyk dyrektor
Jan Englert
dyrektor artystyczny

Sekretariat Dyrekcji
tel. 22 69 20 770
fax 22 69 20 741
e-mail: kancelaria@narodowy.pl

Zbigniew Kośka 
zastępca dyrektora ds. technicznych

Sekretariat zastępcy dyrektora
ds. technicznych

tel. 22 69 20 772
fax 22 69 20 872

Tomasz Kubikowski
kierownik literacki
tel. 22 69 20 635
e-mail: tkubikowski@narodowy.pl

Informacja dla autorów tekstów dramatycznych:

Egzemplarze prosimy przesyłać bezpośrednio do Tomasza Kubikowskiego, kierownika literackiego.
Egzemplarzy papierowych nie odsyłamy.

Dział promocji i organizacji widowni

Anna Pękala
kierownik
tel. 22 69 20 744
fax 22 69 20 742
e-mail: apekala@narodowy.pl 

Edyta Gościniewicz
zastępca kierownika działu
tel. 22 69 20 671
fax 22 69 20 742
e-mail: egosciniewicz@narodowy.pl

Hanna Zoll
zastępca kierownika działu ds. promocji
tel. 22 69 20 663
fax 22 69 20 742
e-mail: hzoll@narodowy.pl

kontakt dla mediów:
tel. kom. 506 214 471 

Hanna Szustak
marketing i wydawnictwa
tel. 22 69 20 630
fax 22 69 20 742
e-mail: hszustak@narodowy.pl

Zespół ds. komunikacji 
i marketingu
/redakcja strony internetowej

Małgorzata Szum
komunikacja / strona internetowa
tel. 22 69 20 641
e-mail: mszum@narodowy.pl

Monika Mokrzycka-Pokora 
komunikacja / marketing
tel. 22 69 20 735
e-mail: mpokora@narodowy.pl

Zbigniew Lisiecki 
komunikacja / marketing
tel. 22 69 20 729
e-mail: zlisiecki@narodowy.pl

Organizacja Pracy Artystycznej

Beata Polkowska 
kierownik działu
tel. 22 69 20 602
e-mail: opa@narodowy.pl
bpolkowska@narodowy.pl

Ewelina Czarnocka  
organizacja pracy artystycznej 
tel. 22 69 20 658
e-mail: eczarnocka@narodowy.pl

Dział literacki

Paweł Płoski
kierownik działu
tel. 22 69 20 650
fax 22 69 20 705
e-mail: pploski@narodowy.pl

Ksenia Lebiedzińska
wydawnictwa
tel. 22 69 20 608
fax 22 69 20 705
e-mail: literacki@narodowy.pl

Marcin Rochowski
biblioteka i wydawnictwa
tel. 22 69 20 685
fax 22 69 20 705
e-mail: mrochowski@narodowy.pl

Michał Smolis
archiwum
tel. 22 69 20 685
fax 22 69 20 705
e-mail: archiwumart@narodowy.pl

Godziny pracy Archiwum Artystycznego Teatru Narodowego:
wtorek–piątek  10:00–14:00
sobota  11:30–15:30

Impresariat

Adriana Lewandowska 
kierownik działu
tel. (48) 608 226 934
tel. 22 69 20 519
e-mail: alewandowska@narodowy.pl

Ewa Kwiecień 
zastępca kierownika działu
tel. 22 69 20 553
e-mail: ekwiecien@narodowy.pl

Wynajem sal

Tomasz Kruczkowski 

tel. 22 69 20 819
tel. kom. 533 317 025

fax 22 69 20 741
e-mail: tkruczkowski@narodowy.pl

Korzystając z serwisu internetowego Teatru Narodowego akceptujesz zasady Polityki prywatności oraz wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Plik cookie możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookie, kliknij tutaj