Aktualności

Przerwa w pracy księgarni internetowej do 31 stycznia

Z przyczyn technicznych nastąpi przerwa w pracy księgarni internetowej do dnia 31 stycznia.


„Milczenie o Hiobie” – pożegnanie z tytułem

Żegnamy Milczenie o Hiobie w reżyserii Piotra Cieplaka. Na ostatnie spektakle zapraszamy 1 i 2 marca, o godz. 19:00

ERWIN AXER. Stulecie urodzin. 1917–2017 – wystawa w Galerii Kordegarda

Na wystawę w stulecie urodzin Erwina Axera przygotowaną przez Narodowe Centrum Kultury w porozumieniu z Instytutem Teatralnym, Teatrem Współczesnym i Teatrem Narodowym, zapraszamy od 23 stycznia do 19 lutego do Galerii Kordegarda.

Nowy Rok 2017!

W Nowym Roku życzymy spokoju i pogody ducha, a także wielu inspirujących teatralnych wrażeń!  

Recenzenci o „Matce Courage...”

Recenzenci i teatralni blogerzy piszą o spektaklu Matka Courage i jej dzieci w reżyserii Michała Zadary. Na zdjęciu: Arkadiusz Janiczek (Kucharz) i Danuta Stenka (Matka Courage), fot. Krzysztof Bieliński.

Życzymy pięknych Świąt!

Życzymy pięknych świąt Bożego Narodzenia!

TEATR DLA STUDENTÓW w marcu

W marcu zapraszamy studentów na pięć przedstawień, m.in. na realizacje Piotra Cieplaka: Milczenie o Hiobie, spektakl-performans na motywach biblijnej księgi oraz autorskie przedstawienie Soplicowo – owocilpoS. Suplement.

TEATR DLA SENIORÓW w marcu

W marcu specjalnie dla seniorów pięć przedstawień, m.in. Dziady w reżyserii Eimuntasa Nekrošiusa oraz Milczenie o Hiobie przygotowane przez Piotra Cieplaka.

Marzec na scenach

W repertuarze marcowym m.in. Schillerowscy Zbójcy w sensacyjnym widowisku Michała Zadary oraz spektakl-performans Milczenie o Hiobie w reżyserii Piotra Cieplaka.

Ewa Wiśniewska uhonorowana Wielkim Splendorem, nagrodą Teatru Polskiego Radia

Ewa Wiśniewska została uhonorowana Wielkim Splendorem, nagrodą Teatru Polskiego Radia, przyznawaną wybitnym twórcom teatru radiowego.

Korzystając z serwisu internetowego Teatru Narodowego wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Plik cookie możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj