Aktualności

„Lokis” – przedstawienie 38. Warszawskich Spotkań Teatralnych

27 maja, o godz. 17:00 w sali Bogusławskiego – Lokis Litewskiego Narodowego Teatru Dramatycznego z Wilna prezentowany w ramach 38. Warszawskich Spotkań Teatralnych. Sprzedaż biletów prowadzi Organizator Spotkań.

Komunikat: informacja o ochronie danych osobowych

Informacja o przetwarzaniu i ochronie danych osobowych przez Teatr Narodowy.

Lekcje teatralne

Teatr od kulis – zapraszamy grupy zorganizowane do zwiedzania Teatru Narodowego. Do końca sezonu pozostały miejsca na lekcje teatralne PRZED SPEKTAKLEM. Zapisy na lekcje w nowym sezonie 2018/2019 rozpoczynają się 1 czerwca 2018.

Ewa Wiśniewska uhonorowana Nagrodą im. Ireny Solskiej

Ewa Wiśniewska, w uznaniu jej inspirującego wkładu w rozwój sztuki aktorskiej, została uhonorowana Nagrodą im. Ireny Solskiej przyznawaną przez Sekcję Polską Międzynarodowego Stowarzyszenia Krytyków Teatralnych.

„ZNACIE?... ZNAMY!” Ogłaszamy przegląd repertuaru polskiego w stulecie odzyskania niepodległości | 2–18 listopada 2018

W listopadzie 2018 roku zapraszamy na szeroki przegląd przedstawień Teatru Narodowego zrealizowanych na podstawie tekstów polskich autorów.

PZU Mecenasem Teatru Narodowego

PZU, jedna z największych instytucji finansowych w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej, jest od kwietnia 2018 do końca marca 2019 wyłącznym branżowym mecenasem finansowym działalności Teatru Narodowego.

„Matka Courage i jej dzieci” – pożegnanie z tytułem

9 i 10 maja po raz ostatni na naszej scenie dramat Bertolta Brechta w widowiskowej inscenizacji Michała Zadary!

„Madame de Sade” po raz 50!

Madame de Sade w reżyserii Macieja Prusa 15 kwietnia zagramy po raz pięćdziesiąty!

Czerwiec w Teatrze Narodowym

Zapraszamy na premierę Ślubu Gombrowicza w inscenizacji Eimuntasa Nekrošiusa. W repertuarze wśród wielu przedstawień także Ułani Rymkiewicza w błyskotliwej reżyserii Piotra Cieplaka. Bilety w sprzedaży od 5 kwietnia.

TEATR DLA SENIORÓW w czerwcu

Zapraszamy seniorów na cztery przedstawienia w promocyjnej cenie, wśród nich Fortepian pijany w reżyserii Marcina Przybylskiego. Bilety dostępne w sprzedaży od 5 kwietnia. 

Korzystając z serwisu internetowego Teatru Narodowego wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Plik cookie możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj