Aktualności

Żegnamy Danutę Szaflarską

Z wielkim żalem żegnamy Danutę Szaflarską, aktorkę Teatru Narodowego w latach 1955–1966. Od 2007 roku występowała gościnnie na narodowej scenie, zagrała Nini w Żarze i Babkę w Daily Soup.

Nie żyje Witold Adamek

Ze smutkiem żegnamy Witolda Adamka – znakomitego operatora filmowego współpracującego z Teatrem Narodowym przy telewizyjnych realizacjach naszych przedstawień.

Wzniosłość i śmieszność. Rozmowa z Pawłem Miśkiewiczem

„Pokazujemy grupę ludzi splecionych jakimś upiornym układem erotyczno-emocjonalno-handlowym” – mówi reżyser Idioty

TEATR DLA STUDENTÓW w kwietniu

W kwietniu zapraszamy studentów na cztery spektakle, m.in. na Dziady w inscenizacji Eimuntasa Nekrošiusa oraz W mrocznym mrocznym domu w reżyserii Grażyny Kani.

TEATR DLA SENIORÓW w kwietniu

W kwietniowej ofercie seniorom proponujemy cztery przedstawienia, m.in. Białe małżeństwo w reżyserii Artura Tyszkiewicza oraz Udrękę życia przygotowaną przez Jana Englerta.

Repertuar kwietniowy

Zapraszamy na wielki repertuar romantyczny – sceniczną interpretację Kordiana przygotował Jan Englert, Dziady wyreżyserował Eimuntas Nekrošius, wybitny litewski twórca teatralny.  Ponadto w repertuarze szesnaście tytułów!

PZU Mecenasem Teatru Narodowego

Z przyjemnością zawiadamiamy, że od listopada 2016 roku i przez cały rok 2017 PZU – jedna z największych instytucji finansowych w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej obejmuje mecenatem finansowym działalność Teatru Narodowego.

DOM DEVELOPMENT S.A. Sponsorem Głównym Teatru Narodowego

Miło nam poinformować, że od końca listopada 2016 roku oraz przez cały rok 2017 działalność Teatru Narodowego jako Sponsor Główny wspiera DOM DEVELOPMENT S.A., lider warszawskiego rynku mieszkaniowego i wiodący deweloper w Polsce.

„Milczenie o Hiobie” – pożegnanie z tytułem

Żegnamy Milczenie o Hiobie w reżyserii Piotra Cieplaka. Na ostatnie spektakle zapraszamy 1 i 2 marca, o godz. 19:00

ERWIN AXER. Stulecie urodzin. 1917–2017 – wystawa w Galerii Kordegarda

Na wystawę w stulecie urodzin Erwina Axera przygotowaną przez Narodowe Centrum Kultury w porozumieniu z Instytutem Teatralnym, Teatrem Współczesnym i Teatrem Narodowym, zapraszamy od 23 stycznia do 19 lutego do Galerii Kordegarda.

Korzystając z serwisu internetowego Teatru Narodowego wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Plik cookie możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj