Aktualności

„Milczenie o Hiobie” – pożegnanie z tytułem

Żegnamy Milczenie o Hiobie w reżyserii Piotra Cieplaka. Na ostatnie spektakle zapraszamy 1 i 2 marca, o godz. 19:00

TEATR DLA STUDENTÓW w marcu

W marcu zapraszamy studentów na pięć przedstawień, m.in. na realizacje Piotra Cieplaka: Milczenie o Hiobie, spektakl-performans na motywach biblijnej księgi oraz autorskie przedstawienie Soplicowo – owocilpoS. Suplement.

TEATR DLA SENIORÓW w marcu

W marcu specjalnie dla seniorów pięć przedstawień, m.in. Dziady w reżyserii Eimuntasa Nekrošiusa oraz Milczenie o Hiobie przygotowane przez Piotra Cieplaka.

Marzec na scenach

W repertuarze marcowym m.in. Schillerowscy Zbójcy w sensacyjnym widowisku Michała Zadary oraz spektakl-performans Milczenie o Hiobie w reżyserii Piotra Cieplaka.

Repertuar w lutym

W repertuarze lutowym między innymi: Brechtowska Matka Courage i jej dzieci w reżyserii Michała Zadary, a 11 lutego premiera – Idiota Dostojewskiego w scenicznej interpretacji Pawła Miśkiewicza. Zapraszamy!

„Dziady” Nekrošiusa na Festiwalu „Dziady. Recykling” we Wrocławiu

Dziady w reżyserii Eimuntasa Nekrošiusa 4 listopada zagramy w Operze Wrocławskiej na Festiwalu „Dziady. Recykling”. Festiwal jest jedną z odsłon Olimpiady Teatralnej organizowanej w ramach przedsięwziecia Europejska Stolica Kultury WROCŁAW 2016.

W styczniu

Na naszych scenach po Nowym Roku – wielu polskich autorów, inscenizacje dramatu romantycznego, a dla dzieci i dorosłych Królowa Śniegu Andersena w reżyserii Piotra Cieplaka i scenografii Andrzeja Witkowskiego.

100. przedstawienie „Kotki na gorącym blaszanym dachu”!

Gwałtowne emocje, wyraziste charaktery, język jak brzytwa. Kotkę na gorącym blaszanym dachu w reżyserii Grzegorza Chrapkiewicza 16 września zagramy po raz 100! Na zdjęciu: Edyta Olszówka (Margaret) i Grzegorz Małecki (Brick) w Kotce... Fot. Robert Jaworski

„Fortepian pijany” po raz 50!

Fortepian pijany z utworami Toma Waitsa w reżyserii Marcina Przybylskiego. 9 września po raz pięćdziesiąty zaśpiewamy, co nam w duszy gra. Na zdjęciu: Robert Jarociński w Fortepianie... Fot. Krzysztof Bieliński

Sztachetą w Obcego. Rozmowa z Piotrem Cieplakiem

SUPLEMENT dotyka społecznego i politycznego zjawiska dzisiejszej Polski –wsobności, gnuśności, duchowego lenistwa, kultywowanej zemsty, zapieczenia i samoizolacji”. Piotr Cieplak mówi o swoim autorskim przedstawieniu Soplicowo – owocilpoS. Suplement.

Korzystając z serwisu internetowego Teatru Narodowego wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Plik cookie możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj