Aktualności

PZU Mecenasem Teatru Narodowego

Od listopada 2016 roku i przez cały rok 2017 PZU, jedna z największych instytucji finansowych w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej jest mecenasem finansowym działalności Teatru Narodowego.

DOM DEVELOPMENT S.A. Sponsorem Głównym Teatru Narodowego

Od końca listopada 2016 roku oraz przez cały rok 2017 działalność Teatru Narodowego jako Sponsor Główny wspiera DOM DEVELOPMENT S.A., lider warszawskiego rynku mieszkaniowego i wiodący deweloper w Polsce.

Świąteczne prezenty z księgarni Teatru Narodowego

W naszej księgarni internetowej proponujemy ciekawe publikacje poświęcone dziejom teatru i jego twórcom.

Wirtualna wystawa ERWIN AXER 1917–2012 w Google Arts & Culture

Wirtualna wystawa Erwin Axer 1917 – 2012 przygotowana przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego, jest już dostępna na platformie Google Arts & Culture.

„Rozmowy z Erwinem Axerem” – nowość w naszej księgarni internetowej

Felietony i rozmowy z wybitnym reżyserem, dyrektorem, pisarzem – dostępne w naszej księgarni internetowej.

Dwadzieścia lat od inauguracji Teatru Narodowego po odbudowie

Po odbudowie z pożaru Teatr Narodowy 19 listopada 1997 roku zainaugurował działalność Nocą listopadową w reż. Jerzego Grzegorzewskiego, dyrektora narodowej sceny.

Zmarł Janusz Kłosiński

Żegnamy Janusza Kłosińskiego, aktora Teatru Narodowego w latach 1970–1986. Na zdjęciu: aktor w Kartotece Różewicza w reż. Tadeusza Minca. Premiera w Teatrze Narodowym 17 listopada 1973. Fot. Renard Dudley

Nowe regulaminy Teatru Narodowego dotyczące rezerwacji i sprzedaży

Z dniem 7 listopada 2017 roku wchodzą w życie nowe regulaminy Teatru Narodowego: Regulamin rezerwacji i sprzedaży biletów oraz Regulamin dotyczący sprzedaży online.

Nie żyje Lech Ordon

Ze smutkiem żegnamy Lecha Ordona, aktora Teatru Narodowego w latach 1949–1952 oraz 1957–1972. Na zdjęciu: aktor w roli wierszopisa Ramoty w Szkole obmowy Bogusławskiego w reżyserii Władysława Krasnowieckiego, przedstawieniu z 1961 roku. 

Warszawski Festiwal Kultury Bez Barier w Teatrze Narodowym – fotorelacja

Udział w Warszawskim Festiwalu Kultury Bez Barier jest tradycją w Teatrze Narodowym. W tym roku niepełnosprawnym widzom zaproponowaliśmy spektakl z audiodeskrypcją oraz spotkanie „Za kulisami”. Dziękujemy wszystkim uczestnikom.

Korzystając z serwisu internetowego Teatru Narodowego wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Plik cookie możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj