Aktualności

„Elementarz” – bilety w cenie promocyjnej

Bilety na Elementarz w dniach 27 i 28 lutego w promocyjnej cenie 45 zł! Dostępne w kasach Teatru lub rezerwacji telefonicznej w dniach 23–28 lutego; nie są dostępne w sprzedaży online.

Bilety w cenie promocyjnej na „Dziady”

Na Dziady w dniu 25 lutego mamy pulę biletów w cenie 45 zł! Dostępne są w kasach Teatru i w rezerwacji telefonicznej w dniach 22–25 lutego; nie są dostępne w sprzedaży online.

„Garderobiany” – 50. przedstawienie

Garderobianego w reżyserii Adama Sajnuka 21 lutego gramy po raz pięćdziesiąty!  

„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. Zapraszamy na „Śmierć Dantona”

W ramach akcji zapraszamy na Śmierć Dantona w dniach w dniach 9, 10 i 11 marca. Bilety w promocyjnej cenie 45 zł można rezerwować telefonicznie i kupować w kasach Teatru od 21 lutego (nie są dostępne online).

Jubileusz „Pchły Szachrajki”!

Pchła Szachrajka w barwnej muzycznej inscenizacji Anny Seniuk 18 lutego po raz sto pięćdziesiąty!

50. przedstawienie „Kordiana”

Kordiana w widowiskowej inscenizacji Jana Englerta w niedzielę, 18 lutego zagramy na naszej scenie po raz pięćdziesiąty!

DOM DEVELOPMENT S.A. Sponsorem Głównym Teatru Narodowego

DOM DEVELOPMENT S.A., największy deweloper w Polsce i lider warszawskiego rynku mieszkaniowego, w roku 2018 kontynuuje dotychczasową współpracę i wspiera działalność Teatru Narodowego jako Sponsor Główny.

W kwietniu na scenach

Zapraszamy na widowiskowe inscenizacje światowej i polskiej dramaturgii oraz wielki repertuar romantyczny. W repertuarze dwadzieścia tytułów!

TEATR DLA SENIORÓW w kwietniu

W kwietniowej ofercie promocyjnej dla seniorów mamy sześć przedstawień, wśród nich Kordian w inscenizacji Jana Englerta.

TEATR DLA STUDENTÓW w kwietniu

W kwietniu zapraszamy studentów do skorzystania z oferty promocyjnej na wybrane przedstawienia z naszego repertuaru. Przygotowaliśmy sześć tytułów, m.in. Elementarz w reżyserii Piotra Cieplaka.

Korzystając z serwisu internetowego Teatru Narodowego wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Plik cookie możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj