Aktualności

„Śmierć Dantona” – bilety w cenie promocyjnej

Na Śmierć Dantona w dniach 28 i 29 kwietnia mamy bilety w promocyjnej cenie 45 zł! Można je rezerwować telefonicznie i kupować w kasach Teatru w dniach 20–27 kwietnia; bilety objęte promocją nie są dostępne online.

Dzień Teatru Publicznego | „Bilet do teatru za 300 groszy” – 12 maja zapraszamy na „Kordiana”!

12 maja, o godz. 16:00 zapraszamy na Kordiana! Bilet w cenie 300 groszy na ten spektakl można kupić 12 maja (sobota) w kasie Teatru przy Placu Teatralnym 3, od godz. 11:00.

„Matka Courage i jej dzieci” – pożegnanie z tytułem

9 i 10 maja po raz ostatni na naszej scenie dramat Bertolta Brechta w widowiskowej inscenizacji Michała Zadary!

„Dziady” – 26 kwietnia przedstawienie z audiodeskrypcją

Na Dziady w reżyserii Eimuntasa Nekrošiusa zapraszamy 25 i 26 kwietnia, o godz. 18:30. 26 kwietnia spektakl jest prezentowany z audiodeskrypcją.

„Madame de Sade” po raz 50!

Madame de Sade w reżyserii Macieja Prusa 15 kwietnia zagramy po raz pięćdziesiąty!

„Iwona, księżniczka Burgunda” – kwietniowa promocja

Iwona, księżniczka Burgunda w kwietniowej promocji! Pulę biletów w cenie 35 zł mamy na przedstawienia w dniach 18 i 19 kwietnia.

Czerwiec w Teatrze Narodowym

Zapraszamy na premierę Ślubu Gombrowicza w inscenizacji Eimuntasa Nekrošiusa. W repertuarze wśród wielu przedstawień także Ułani Rymkiewicza w błyskotliwej reżyserii Piotra Cieplaka. Bilety w sprzedaży od 5 kwietnia.

TEATR DLA SENIORÓW w czerwcu

Zapraszamy seniorów na cztery przedstawienia w promocyjnej cenie, wśród nich Fortepian pijany w reżyserii Marcina Przybylskiego. Bilety dostępne w sprzedaży od 5 kwietnia. 

TEATR DLA STUDENTÓW w czerwcu

W czerwcowej ofercie promocyjnej mamy cztery przedstawienia. Zapraszamy na Łysą śpiewaczkę w reżyserii Macieja Prusa i kilka innych spektakli. Bilety dostępne w sprzedaży od 5 kwietnia.

Nowe regulaminy rezerwacji i sprzedaży

Z dniem 5 kwietnia 2018 roku wchodzą w życie nowe regulaminy Teatru Narodowego: Regulamin rezerwacji i sprzedaży biletów oraz Regulamin dotyczący sprzedaży online.

Korzystając z serwisu internetowego Teatru Narodowego wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Plik cookie możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj